Ma zakłady w Belgii i Polsce.
Podczas rocznicowych uroczystości dilerzy i dziennikarze z wielu krajów mogli zobaczyć, jak funkcjonuje zakład w Soumagne w Belgi. W ostatnim czasie powstały tam kolejne hale produkcyjne, magazynowe i pomocnicze o łącznej powierzchni 20 tys. m².
Oprócz rozbudowy firmy w Belgii wybudowano też nowe hale w zakładzie Joskin Polska w Trzciance o powierzchni 12 tys. m². Wśród nich są hale składowania i przygotowywania kół, montażu, logistyki, a także spawalnia i malarnia proszkowa. Łączna powierzchnia budynków w polskim zakładzie wynosi 59 tys. m². Jeśli uwzględni się też fabrykę JLB leboulch włączoną do Grupy Joskin pod koniec 2012 r., to sumaryczna powierzchnia budynków Grupy wynosi ogółem 163,5 tys. m². W planach jest budowa kolejnych hal (12 tys. m²).
W 2014 r. Grupa Joskin sprzedawała maszyny do 44 krajów. W pierwszej piątce największych odbiorców są kraje: Francja, Niemcy, Belgia, Holandia i Polska. Kolejna piątka to: Czechy, Wielka Brytania, Węgry, Rosja i Nowa Zelandia. W stosunku do roku ubiegłego sumaryczna sprzedaż na wszystkich rynkach wzrosła o 5,7%. Obroty poza Europą wzrosły o 33,5%, w Europie Zachodniej o 6,7%, a w Europie Środkowej o 2,1%. W Danii, Kanadzie, Hiszpanii, Chorwacji i Australii obroty nie były duże, ale ostatnio nawet się podwoiły. Firma przewiduje, że te rynki mają jeszcze duży potencjał rozwoju.
Warto zaznaczyć, że przed 30 laty powstał pierwszy wóz asenizacyjny Joskin. Z okazji tej rocznicy firma wprowadziła nową politykę udzielania upustu na podstawie terminu dostawy. Ma to pozwolić na bardziej równomierne rozłożenie produkcji w skali roku. W efekcie powinna wzrosnąć produktywność, a także jakość wykończenia maszyn przed kontrolą, co ma wygenerować oszczędności.
Grupa Joskin przyjęła taką strategię, że utrzymuje stały zapas części zamiennych odpowiadający co najmniej rocznemu zapotrzebowaniu. Potężny magazyn zlokalizowany jest w siedzibie głównej w Soumagne w Belgi, co ma zapewnić szybką obsługę klientów na całym świecie. jj