Oba modele różni skrzynia biegów. W modelu 952.2 jest synchronizowana z 14 biegami w przód i 4 w tył, a w mniejszym 820 nie. Tu do dyspozycji jest 18 przełożeń w przód i 4 w tył. Czerwone traktory mają metalową maskę, co jest dobrym rozwiązaniem np. przy pracy w lesie, a najczęściej doposażone są w ładowacz czołowy i/lub przedni TUZ.
Firma informuje, że zainteresowanie pozostałymi ciągnikami Belarus o większej mocy, do 158 KM (seria 1221 czy 1523) nie jest mniejsze.
– Klienci podkreślają, że największym atutem Belarusów są mechaniczne podzespoły, bez zbędnych elektronicznych udogodnień i atrakcyjna cena – dodaje. Za model 820 zapłacić trzeba 111 tys. zł brutto.
Belarus cieszy się największą popularnością w woj. mazowieckim, podlaskim, świętokrzyskim, zachodniopomorskim i lubelskim.
Od niespełna 1,5 roku z powodu pandemii trudniej o dobre wyniki sprzedażowe, ale w 2020 roku założony plan wykonaliśmy w całości – mówi Patrycja Beczyńska ze spółki MTZ Belarus. Cieszymy się, że od wielu lat marka Belarus jest doceniana przez polskich gospodarzy i tak liczne pokolenia, to dla nas duże wyróżnienie. Owocem naszej pracy była nagroda od Produ...