StoryEditor

Oblicz sam ile zapłacisz za John Deera’a

John Deere uruchomił promocję na zakup i kredytowanie nowych ciągników o mocy do 130KM, prasy zmiennokomorowej oraz ładowaczy czołowych. Organizatorami promocji są John Deere Polska sp. z o.o. oraz Credit Agricole Polska S.A.
31.03.2018., 06:03h
Jeśli zamierzasz kupić nowy ciągnik John Deere o mocy do 130 KM nie ma co zwlekać. John Deere uruchomił promocję na sprzedaż 8 modeli ciągników w tym: 5050E, 5075E, 5090M, 5100R, 6095MC, 6105RC, 6120M i 6130R. Na promocyjnych warunkach można kupić także prasę zmiennokomorową V451M i ładowacze czołowe.
Aby dowiedzieć się ile trzeba zapłacić za wymarzony sprzęt trzeba zajrzeć na stronę www.deere.pl i kliknąć zakładkę ”Wybierz swoją maszynę na miarę”. Znajdziemy tam ceny netto wszystkich promocyjnych modeli, a także informację o wyposażeniu maszyn objętych promocją. Do każdego modelu ciągnika można „dołożyć” wyposażenie dodatkowe. Równocześnie z zaznaczeniem opcji wyposażenia wzrasta odpowiednio cena końcowa ciągnika. Jeśli skonfigurujemy wymarzony ciągnik wg. własnych potrzeb można wydrukować ofertę na swój przyszły ciągnik. Będzie na niej widoczny model ciągnika, wyposażenie standardowe, zaznaczone wyposażenie dodatkowe i sugerowana cena netto. John Deere informuje, że podana sugerowana cena netto nie jest ostateczną ceną zakupu.
Jeszcze więcej możliwości daje zakładka poświęcona finansowaniu. Zaznacza się tam dogodny dla siebie plan spłaty zobowiązań w ratach miesięcznych, kwartalnych lub rocznych. Można dokonywać symulacji spłat wg różnych scenariuszy. Trzeba zaznaczyć jaki jest udział własny w chwili zakupu. Po wyborze np. 50% od razu widać jaka jest kwota pożyczki. Następnie wybiera się okres trwania pożyczki maksymalnie na czas do 9 lat. Wybiera się także planowaną ilość godzin pracy ciągnika w ciągu roku. Wszystko po to, aby dokładnie określić ile kosztować będzie godzina pracy nowym ciągnikiem.
Po prawej strony  konfiguratora finansowania widoczne są informacje o wysokości oprocentowania, wysokości wkładu własnego i kwocie pożyczki, ilości rat, kwocie prowizji, wysokości raty miesięcznej lub kwartalnej lub rocznej, oraz koszt godziny roboczej dla nowego traktora.
dk
Dawid Konieczka
Autor Artykułu:Dawid Konieczka

redaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
22. grudzień 2024 01:34