StoryEditor

Już jutro internetowa wystawa maszyn Joskin

Koronawirus wywraca do góry nogami funkcjonowanie firm i za nic ma sobie kultywowane od lat tradycje. Z tym wyzwaniem zmierzyła się firma Joskin, która 20. edycję tradycyjnych dni otwartych drzwi w pełni zorganizuje w wersji wirtualnej.
19.12.2020., 23:12h

Co roku w styczniu ponad 10 tysięcy gości, pasjonujących się maszynami rolniczymi, odwiedzało siedzibę grupy Joskin w Soumagne w Belgii. Bezpośrednie spotkanie w fabryce, to wyjątkowa okazja, żeby obejrzeć wystawione maszyny, poznać kulisy ich produkcji, skorzystać z okazyjnych ofert w sektorze outlet, porozmawiać bezpośrednio z pracownikami firmy czy przejść się między półkami firmowego sklepu.

W tym roku ze względu na ograniczenia epidemiczne, Joskin musiał inaczej podejść do swojej imprezy. Dlatego aby zachować charakter tego wydarzenia, jednocześnie dostosowując się do okoliczności, stworzono w 100% cyfrową alternatywę i zamiast do Soumagne firma zaprasza na www.joskin.com. Event wystartuje już 23 grudnia!

Z tej okazji całkowicie zmieniono firmową stronę, aby była łatwiejsza w obsłudze i bardziej praktyczna. Nowa wersja, bogata w ilustrowane i szczegółowe objaśnienia, dostarcza jasnych odpowiedzi na pytania odwiedzających, za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Firma podkreśla, że jest tam wystarczająco dużo informacji, aby dowiedzieć się, jak dobrze zainwestować. Niestety sprzętu nie można zobaczyć i dotknąć w rzeczywistości, ale na stronie znajduje się zupełnie nowy wirtualny salon o powierzchni ponad 14 tys m². Nie wychodząc z domu, bez narażania zdrowia, zwiedzający będą mogli spacerować po salach wystawowych firm Joskin i DistriTE i szczegółowo analizować maszyny. Dodatkowo będzie możliwość oglądania wnętrz maszyn.

Uzupełnieniem nowego wydarzenia będą również filmiki przedstawiające wszystkie usługi oferowane przed i po sprzedaży, a także poszczególne zakłady produkcyjne firmy Joskin (Belgia, Francja i Polska). Wirtualnie dni otwarte pozwolą poznać realia firmy i dowiedzieć się więcej o kulisach produkcji jej sprzętu. Jest też wyjątkowa okazja do poznania ocynkowni znajdującej się w polskim zakładzie firmy w Trzciance! Większa część opisów będzie w języku polskim.

Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Bebaredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
05. listopad 2024 13:16